Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EMALIE DODREWNA I METALU - produkty Dupli-Color

farby lublin, sklep z farbami lublin, Liberon lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin

Motip Dupli Color oferuje wysokiej jakości lakiery i farby w sprayu do malowania powierzchni drewnianych, metalowych, aluminiowych, szklanych, kamiennych i roznego rodzaju powierzchni z tworzyw sztucznych.

 

 Oferta farb i lakierów Motip Dupli Color:

Lakiery ogolnegostosowania w 64 kolorach, Lakier z Efektem chromu, Lakiery metaliczne, Lakiery fluororescencyjne, Lakiery żarodporne, Lakier ceramiczny, Lakiery podkladowe,

Farby do renowacji skor, Lakiery maskujące do różnych powierzchni, Lakiery antykorozyjne, Lakiery dekoracyjne z efektem postarzania, Lakiery z efektem spęnkań, Farby do oznaczeń w budowownictwie, geodezji, drogownictwie

 

EMALIE DODREWNA I METALU - produkty Liberon

farby lublin, sklep z farbami lublin, Liberon lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Liberon jest wyjątkową ofertą dla wszystkich pasjonatów dekoracji i odnawiania swoich wnętrz. Możesz odnowic stare meble, ożywić drzwi intensywnymi odcieniami, pomalować wazon , odmalować zniszczony przedmiot. Różne materiały, powierzchnie i kolory.

 

 

 

 Oferta emalii Liberon:

Farby kazeinowe, kredowe, patyna, farby metaliczne, różne odcienie czerni, farba kryjaca wysoko połyskowo

Podkład do drewna zawierającego taniny, Podkład na gładkie powierzchnie(PCV, szkło),  Lakier bezbarwny zabezpieczający (mat, satyna, połysk) 

 

EMALIE DODREWNA I METALU - produkty Ralston

farby lublin, sklep z farbami lublin, Ralstone lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Ralston Aqua - Gama wysokiej klasy wodorozcieńczalnych emalii. Nowa linia produktów Ralston Aqua została stworzona w ścisłej współpracy z profesjonalnymi malarzami z kilku krajów. W odbiorze efektów pracy z farbami Aqua testujący je malarze byli jednomyślni: wspaniała aplikacja i najwyższej klasy wykończenie.Oferta emalii Ralston:

Emalia nawierzchniowa Ralston Aqua 3-in-1 Satin, Aqua 3-in-1 Gloss

   Grunt i warstwa wierzchnia z jednej puszki w 1 dzień. Wysoka elastyczność i regulacja wilgotności. Doskonale nadają się do elementów drewnianych (również z surowego drewna)

Emalia nawierzchniowa Ralston Aqua Mat, Aqua Semi-Mat, Aqua Satin, Aqua High-Gloss

   Najwyższej jakości emalie przeznaczone do wymalowań zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewniają świetną rozlewność, długą żywotność koloru, idealne krycie.

Podkład Ralston All-Primer

   Uniwersalny podkład do powierzchni takich jak: plastik, metal, aluminium, kamień itp. Charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia - już po 3 godzinach od pomalowania można nakładać farby nawierzchniowe.

Podkład Ralston Ferro-Primer

   Wysokiej jakości, odporny na korozję, wodorozcieńczalny grunt zwiększający przyczepność. Izoluje przebarwienia żywic na drewnie.

EMALIE DODREWNA I METALU - produkty Tikkurila

farby lublin, sklep z farbami lublin, Tikkurila lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Najszersza paleta produktów. Dwie rodziny emalii i gruntów Tikkurila(wodorozcieńczalne i rozpuszczalnikowe) to kompleksowe rozwiązania na każdego rodzaju powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne. Posiadamy farby importowane z Finlandii oraz produkowane w Polsce.Oferta emalii Tikkurila:

Emalia uniwersalna wodorozcieńczalna Everal Aqua Matt 10, Everal Aqua Semi Matt 40, Everal Aqua Gloss 80

   Zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne w 3 stopniach połysku na powierzchnie typu: meble, drzwi, futryny, onkna, meble ogrodowe, lamperie, grzejniki itp.

Emalia uniwersalne rozpuszczalnikowa Empire, Unica Enamel, Miranol, Everal Matt 10, Everal Semi Matt 30, Everal Semi Gloss 70, Everal High Gloss 90

   Zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne w 4 stopniach połysku na powierzchnie typu: meble, drzwi, okna, ogrodzenia, balustrady, maszty, stelaże itp.

Emalie specjalna Betolux, Panssarimaali, Makor-Tix, Everal Extra 80

 Farby i gruntoemalie do podłóg drewnianych i betonowych, dachów, rurociągów wodnych, rynien itp.

Podkład antykorozyjny Rostex Super Akva, Everal Metal Primer, Everal Corrostop

   Antykorozyjne podkłady do podłoży ocynkowanych, aluminiowych i stalowych.

Podkład do drewna oraz na trudne do usunięcia zabrudzenia Multistop, Everal Aqua Primer, Everal Primer

   Ograniczają przebarwienia pochodzące z powierzchni drewnianych. Blokują wycieki żywicy oraz innych substancji powodujących żółknięcie powłoki. Zabezpieczają podłoże uszkodzone przez plamy z wilgoci, nikotynę, tłuszcz.

Podkład uniwersalny Otex Akva, Otex

   Bardzo dobra przyczepność do problematycznych powierzchni typu: szkło, płytki ceramiczne, włókno szklane, PVC, ocynkowane płyty metalowe, aluminium, itp.

EMALIE DODREWNA I METALU - produkty Beckers

farby lublin, sklep z farbami lublin, Beckers lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla otoczenia. Ekologiczne grunty i emalie do powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń. Produkty importowane ze Szwecji.

 

 Oferta emalii Beckers:

Emalia nawierzchniowa Scotte Snickerifinish 40, Scotte Snickerifinish 70

   Półpołyskowe i połyskowe emalie wodorozcieńczalne do drewna i drewnopochodnych materiałów użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. Doskonała przyczepność, również do starych powłok malarskich. Niska emisja zapachu.

Podkład Scotte Snickerislip, Kvistlack, Haftgrund

   Matowe, wodorozcieńczalne podkłady na powierzchnie drewniane, PCV, ocynkowane, aluminium, miedź oraz do zabezpieczania sęków i miejsc żywicznych.

All Rights Reserved © 2016 - Sklep z farbami z Lublina: www.farbylublin.pl

Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl