Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

IMPREGNATY, OLEJE, LAKIERY, BEJCE: - produkty Liberon

farby lublin, sklep z farbami lublin, Liberon lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin Liberon jest wyjątkową ofertą dla wszystkich pasjonatów dekoracji i odnawiania swoich wnętrz.Z produktami Libéron w prosty sposób możesz odnowić swoje meble lub      nadać im nowy, stylowy wygląd.Wybierz efekt, który chcesz uzyskać, a my podpowiemy, jakie czynności należy po kolei wykonać, jakich produktów i narzędzi użyć, aby rezultat prac spełnił Twoje oczekiwania.

 

 

 

 

 Oferta Liberon:

Środek usuwający wosk, Kit do drewna, Bejca do drewna, Politura do drewna,

Wosk barwiacy Black Bison, Wosk Wybielający, Krem pozłacający, Lakier pozłacający

 

IMPREGNATY, OLEJE, LAKIERY, BEJCE: - produkty Ralstone

farby lublin, sklep z farbami lublin, Ralstone lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Ralston Aqua Transparents. Wysokiej jakości, wodorozcieńczalny, transparentny system łączący impregnację i lakier o satynowym połysku do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

 

 Ralston Aqua Transparents:

Impregnat Ralston Aqua Wood-Impregnant

  Świetna moc impregnacji, łatwa aplikacja i szybkie schnięcie. Może być stosowany samodzielnie lub jako impregnat gruntujący.

Lakier nawierzchniowy Ralston Aqua Wood-Transparent

  Zapewnia wysoką elastyczność i regulację wilgotności, dzięki czemu jest mniej podatny na łuszczenie i pękanie. Szybko schnie i łatwo się nakłada.

IMPREGNATY, OLEJE, LAKIERY, BEJCE: - produkty Tikkurila

farby lublin, sklep z farbami lublin, Tikurrila lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Ponad 150 lat doświadczenia w ochronie drewna. Skandynawskie warunki atmosferyczne oraz zamiłowanie do naturalnych surowców pozwoliły stworzyć produkty zachowujące estetyczne walory drewna, a jednocześnie chroniące przed szkodliwymi czynnikami osłabiającymi jego strukturę. Wszystkie produkty powstają ze szczególną troską o bezpieczeństwo zarówno zdrowia, jak i środowiska.

 

 

Oferta Tikkurila:

Do zastosowań wewnętrznych bejca Parketti Assa Petsi

  Wodorozcieńczalna bejca dekoracyjna na wszystkie powierzchnie drewniane wewnątrz budynków. Matowe wykończenie.

Do zastosowań wewnętrznych lakiery i lakierobejce Kiva Interior Lacquer, Paneeli Assa Arctic, Paneeli Assa, Parketti Assa

  Produkty te służą do lakierownia parkietów, mebli, drzwi, paneli ściennych, itp. Wszystkie wykonane w technologii wodorozcieńczalnej. Dostępne w wersji bezbarwnej i kolorowej oraz wielu stopniach połysku.

Do zastosowań wewnętrznych oleje i woski Nostalgia Floor Oil, Nostalgia Wood Wax, Nostalgia Beeswax Oil

  Produkty służące do olejowania podłóg, mebli, drzwi, boazerii, itp.

Do zastosowań wewnętrznych produkty specjalne Supi Sauna Protection, Bench Protection, Saunapesu

  Kompleksowa linia produktów do saun oraz drewna wewnątrz wilgotnych pomieszczeń. Lakier tworzący powłokę nieprzepuszczalną dla wody i brudu. Olej parafinowy do ławek w saunach oraz środek czyszczący do drewna zapobiegający odkładaniu się kamienia.

Do zastosowań zewnętrznych farba impregnująca Valtti Opaque

  Farba akrylowa wzmacniana związkami alkidowymi zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i promieni UV. Reguluje poziom wilgotności drewna. Wykończenie półmatowe.

Do zastosowań zewnętrznych grunty Valtti Guard Aqua, Valtti Super Guard

  Zabezpieczają przed insektami, chronią przed wilgocią, grzybami i sinizną. Redukują chłonność drewna. Produkty w technologii wodorozcieńczalnej i rozpuszczalnikowej.

Do zastosowań zewnętrznych impregnaty dekoracyjne Valtti Color Extra, Valtti Akvacolor, Valtti Arctic, Valtti Color New, Valtti Expert

  Doskonałe zabezpieczenie przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych. Zapewniają trwałe kolory i wykończenie podkreślające naturalny rysunek drewna. Dostępne w matowym lub połyskowym wykończeniu. Produkty w technologii wodorozcieńczalnej i rozpuszczalnikowej.

Do zastosowań zewnętrznych lakiery i lakierobejce Valtti Complete, Unica Super Lacquer 60/90

   Bezbarwne lub kolorowe wykończenia odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie polecane do stolarki.

Do zastosowań zewnętrznych oleje Valtti Wood Oil Akva, Valtti Wood Oil

  Zabezpieczają drewno przed wilgocią, chronią przed zabrudzeniami. Szczególnie polecane do tarasów, również tych wykonanych z twardego drewna. Produkty w technologii wodorozcieńczalnej i rozpuszczalnikowej.

IMPREGNATY, OLEJE, LAKIERY, BEJCE: - produkty Beckers

farby lublin, sklep z farbami lublin, Beckers lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby Lublin    Doskonała jakość efektów dekoracyjnych oraz produktów do ochrony drewna. Wyłącznie ekologiczne rozwiązania w najwyższej jakości

 

 Oferta Beckers:

Do zastosowań wewnętrznych bejca Decor Trabets

   Nadaje kolor i podkreśla rysunek drewna, szybkoschnąca. Można ją również stosować jako podkład pod lakiery.

Do zastosowań wewnętrznych lakiery i lakierobejce Decor Klarlack, Nature Panellack

   Bezbarwne lub kolorowe rozwiązania do wszystkich powierzchni drewnianych wewnątrz budynków z wyjątkiem podłóg. Matowe, półbłyszczące lub połyskowe wykończenie.

Do zastosowań wewnętrznych produkt specjalny Kvistlack

   Lakier do zabezpieczania sęków i miejsc żywicznych. Uszczelnia obszar sęków w drewnie, eliminując migrację żywicy oraz innych substancji do pomalowanej powierzchni.

lakier do zabezpieczania sęków i miejsc żywicznych. Uszczelnia obszar sęków w drewnie, eliminując migrację żywicy oraz innych substancji do pomalowanej powierzchni.

Do zastosowań zewnętrznych oleje Elit Traolja, Elit Adeltraolja

   Oleje zabezpieczające drewniane tarasy, elewacje, meble ogrodowe, itp. Nadają się również do drewna twardego.

 

All Rights Reserved © 2016 - Sklep z farbami z Lublina: www.farbylublin.pl

Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl