Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

U nas kupisz profesjonalne farby wewnętrzne i zewnętrzne

farby Lublin   Jesteśmy rodzinną firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku.

   Nasza działalność obejmuje sprzedaż farb, lakierów, tynków dekoracyjnych, tapet, sztukaterii, narzędzi malarskich i innych materiałów potrzebnych w pracach remontowych. Naszymi głównymi dostawcami są m.in.: Ralston, Tikkurila, Beckers, San Marco, Optolith, Silveno, Sadolin, Altax, Den Braven, Anza.

Mieszalniki farb

   W naszym sklepie znajdują się 3 maszyny barwiące, dzięki którym dajemy Państwu możliwość wyboru kolorów z większość systemów barwienia z całego świata, które można uzyskać na farbach wewnętrznych, zewnętrznych, tynkach, impregnatach, lakierach, olejach, emaliach.

   Posiadamy również do Państwa dyspozycji spektrofotometr, który pomaga nam w idealnym doborze koloru na podstawie np. tapet, tkanin, itp. Prowadząc od wielu lat sklep z farbami Lublin nabyliśmy dużego doświadczenia dzięki, któremu  możemy Państwu profesjonalnie pomóc i doradzić w doborze odpowiedniego produktu i sposobu jego użycia.

   Zapraszamy do współpracy i odwiedzin naszego sklepu z farbami w Lublinie przy ul Zamojskiej 26.

All Rights Reserved © 2016 - Sklep z farbami z Lublina: www.farbylublin.pl

Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl