Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EFEKTY DEKORACYJNE - produkt San Marco

farby lublin, sklep z farbami lublin, San Marco lublin, farbylublin.pl, tanie farby w Lublinie, dobre farby LublinNowa wizja dekoracji.

Dzięki ofercie obejmującej ponad 30 produktów do dekoracji, 50 faktur, 1500 barw, a także niemal nieskończeno możliwości ich łączenia. Kolekcja będąca rezultatem syntezy tradycji, rękodzieła i badań naukowych, oparta na zasadzie "piękne i dobrze wykonane", charakteryzującej najlepsze produkty made in Italy. Oto linia Decorativi San Marco, która jest w stanie zaoferować wyjątkowe rozwiązania opracowane na indywidualną miarę każdego klienta, innowacyjne i wysokojakościowe, zgodne z aktualnymi trendami w dziedzinie wystroju wnętrz, wzornictwa i architektury.

 
Oferta efektów dekoracyjnych San Marco:

ABC RIFLESSI

   Tworzy wibrującą atmosferę poprzez efekty dekoracyjne uszlachetnione lśniącymi, mieniącymi się odcieniami, nadającymi powierzchni wygląd masy perłowej. Produkt jest łatwy w nakładaniu nie tylko na tynk, lecz także na płyty kartonowo-gipsowe, laminaty i panele drewniane.

ACRISYL DECORA

   Tworzy wykończenie o charakterystycznym typowym wyglądzie granitu i naturalnych kamieni, wzbogacony o małe kryształki wtopione w teksturę, które pozwalają uzyskać oryginalne efekty powierzchniowe, zmieniające się w zależności od kąta padania światła. Różne kolory w naturalnych tonacjach tworzą powłoki, których znakiem szczególnym jest gustowność i lekkość. Są to rozwiązania w wyszukanym stylu, a przy tym charakteryzujące się odpornością na zanieczyszczenia atmosferyczne oraz na rozwój pleśni i alg.

ANTICA CALCE PLUS

   Wykończenie dekoracyjne, które pozwala uzyskać bardzo efektowne powierzchnie charakteryzujące się lekkimi, przyjemnymi w dotyku wypukłościami, wieloma odcieniami oraz grą światłocieni uwydatniających punkty krzyżowania się śladów pędzla. Efektem działania wyobraźni i wrażliwości dekoratora są miękkie pociągnięcia szpachlą, nadające piękno i harmonię dizajnerskim wnętrzom, w których dbałość o szczegóły jest kwestią o zasadniczym znaczeniu.

CADORO

   Tworzy miękkie i jedwabiste w dotyku powierzchnie z wielobarwnymi, opalizującymi detalami. Bogata chromatyczna gama barw oferuje nieskończoną ilość kombinacji kolorystycznych, uszlachetniając wnętrze i umożliwiając nadanie nowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Produkt, łatwy i szybki w nakładaniu, pozwala uzyskać wiele świetlistych odcieni w pastelowych tonacjach, a także ciepłych, zmysłowych barw o silnym efekcie wizualnym, aby sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom w zakresie dekoracji ściennych wewnątrz pomieszcz.

CADORO VELVET

   Tworzy wyszukane powierzchnie, charakteryzujące się delikatnymi refleksami, które doskonale współgrają z miękkim, aksamitnym cieniowaniem, typowym dla tego eleganckiego wykończenia dekoracyjnego. Produkt CADORO VELVET, wszechstronny i łatwy w nakładaniu, oferuje bogaty wybór kolorów, zarówno pełnych światła jasnych i delikatnych odcieni, jak też podstawowych barw, przywołujących ciepłe i naturalne kolory ziemi. Bogactwo odcieni i technik nakładania gwarantuje uzyskanie rozwiązań o mocnym efekcie estetycznym, zalecanych zarówno do klasycznych, zabytkowych wnętrz, jak i do nowoczesnych pomieszczeń.

CANALGRANDE

   Dzięki małym kryształkom wtopionym w teksturę powłoka CANALGRANDE nadaje przestrzeniom mieszkalnym nowy charakter poprzez sugestywną grę światła. Gładki i zwarty wygląd powłoki oraz wyszukane efekty powierzchniowe współgrają z nowymi trendami współczesnej architektury, a jednocześnie odpowiadają wymaganiom wystroju wnętrz w architekturze tradycyjnej.

CAVENIER

   Innowacyjna dekoracyjna farba wykończeniowa, która umożliwia uzyskanie różnorodnych efektów dekoracyjnych już po nałożeniu jednej warstwy. Reprezentuje oszczędny i elegancki styl, charakteryzuje się kryształowo-perłowym połyskiem, lekko odbijającym światło, jest również przyjemna w dotyku. Bardzo łatwa do nakładania, wygodna i szybka w zastosowaniu, jest odpowiednia także do dekoracji ścian o niejednolitej powierzchni. Wielowymiarowa i subtelna, nadaje indywidualny charakter wszelkiego rodzaju wnętrzom dzięki wyszukanym odcieniom kolorystycznym i grze światła.

CONCRET ART

   Nadaje powierzchniom solidny wygląd naturalnie postarzonego betonu, tworząc nowoczesne wnętrza o wyszukanej atmosferze wielkich miast, natomiast zastosowany na zewnątrz staje się „głównym bohaterem” fasad, imitując wygląd surowego betonu elewacyjnego. Różnorodność efektów i technik nakładania gwarantuje wyjątkowy rezultat końcowy o wyraźnie materialnym wyglądzie, który nadaje indywidualny charakter dizajnerski wnętrzom, loftom i współczesnym budynkom, również na zewnętrznych systemach dociepleń budynków.

DECORI CLASSICI

   Ekskluzywne wykończenie, które pozwala tworzyć wyszukane wnętrza w klimacie epoki Odrodzenia, łącząc klasyczne elementy z autorskim designem. Bogata gama kolorystyczna przechodzi od delikatnych pasteli do bardziej intensywnych barw, przy czym wszystkie kolory charakteryzują się jasnym cieniowaniem, które w zdecydowany sposób łamie monochromatyczność powierzchni, tworząc efektowne gry barw. Dzięki łatwości nakładania i możliwości uzyskania wielu efektów dekoracyjnych DECORI CLASSICI to idealny produkt dla tych, którzy chcą stworzyć atmosferę wyszukanego luksusu oraz nadać szlachetność prywatnym wnętrzom mieszkalnym, gabinetom i obiektom przeznaczonym na działalność komercyjną.

EASY_ART

   Tworzy stymulującą, pełną energii atmosferę, która idealnie pasuje do współczesnych koncepcji dekoracyjnych i mieszkaniowych, a jednocześnie może się harmonijnie łączyć z klasycznymi elementami wyposażenia wnętrz podkreślając ich charakter. Niezwykła łatwość nakładania zapewniająca osiągnięcie rewelacyjnych efektów dekoracyjnych z przeznaczeniem do ekskluzywnych wnętrz, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Może być wykorzystywany do nadawania indywidualnego charakteru powierzchniom murowanym, drewnianym, wykonanym z tworzyw sztucznych i z PCV.

GRASSELLO DI CALCE

   To idealny produkt do dekoracji wnętrz budynków, także tych o szczególnej wartości historycznoartystycznej, ponieważ przywołuje on atmosferę minionych epok i nadaje charakter wnętrzom urządzonym w klasycznym, wyszukanym i ponadczasowym stylu. Efekt dekoracyjny tej powłoki stanowi nawiązanie do tradycji stiuków Weneckich lecz może być z powodzeniem łączony także z nowymi rozwiązaniami projektowymi. Bogata gama kolorystyczna oferuje wciąż nowe rozwiązania, charakteryzujące się niezliczonymi połączeniami odcieni i efektów, które stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla wyobraźni dekoratora. Produkt tworzy powłokę o znacznej grubości, a przy tym charakteryzuje się wysoką oddychalnością.

INTONACHINO MINERALE

    Nadaje budynkom klasyczny, postarzany wygląd dzięki charakterystycznym efektom wapienia, naturalnego materiału tworzącego solidną, wysoko oddychającą i ponadczasową strukturę, w delikatnych barwach obejmujących ciepłe tonacje i kolory ziemi. Powłoka ścienna, dostępna w dwóch wersjach granulacji: z drobnym i z grubym ziarnem, przypomina kolorowe tynki charakterystyczne dla zabudowy Wenecji i pozwala przywrócić zabytkowym pałacom ich dawną świetność.

LUNANUOVA

   Wyrafinowane transparentne wykończenie dekoracyjne, wzbogacone o kaskadę wielobarwnych pigmentów, które tworzą niezwykłą grę światła i refleksów. Lekko szorstka faktura, przyjemna w dotyku, umożliwia tworzenie przeróżnych efektów dekoracyjnych, wzbogacając wystrój wnętrz zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. LUNANUOVA nakłada się wygodnie i szybko, umożliwiając wykonanie dekoracji w niezwykle prosty sposób, a przy tym pozostawiając duże pole dla wyobraźni i kreatywności, gdyż ostateczny efekt zależy od wybranego podkładu i koloru.

MARCOPOLO

   To wysokiej klasy wykończenie do tworzenia błyszczących ścian z efektem szczotkowanego metalu. Produkt, łatwy i szybki w nakładaniu, pozwala uzyskać wyszukane powierzchnie z efektami kolorystycznymi, które zmieniają się w zależności od kąta padania światła. Różne odcienie złota, srebra, miedzi i brązu oraz niezliczona ilość dostępnych efektów umożliwiają uzyskanie rozwiązań dekoracyjnych nadających indywidualny charakter nowoczesnym wnętrzom o futurystycznym designie, lecz doskonale sprawdzają się też w pomieszczeniach ze stylowymi elementami wyposażenia.

MARCOPOLO LUXURY

   Umożliwia uzyskanie bardzo pięknych powierzchni z delikatnym metalicznym efektem, odpowiednich do eleganckich wnętrz, urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Nakładanie produktu MARCOPOLO LUXURY jest bardzo łatwe i pozwala uzyskać wiele efektów dekoracyjnych, wzbogaconych o grę światła i refleksów, które są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania estetyczne. Oryginalny styl tego wykończenia pasuje do wnętrz o surowej, a przy tym bardzo wyszukanej atmosferze i nadaje pomieszczeniom wyrazisty styl, łącząc współczesne formy z elementami przywołującymi czar minionych epok.

MARCOPOLO SABLE

   Wyróżnia się wyszukaną fakturą przypominającą drobny piasek, przyjemnie szorstką w dotyku, o matowym wyglądzie i idealną jako element wzbogacający wystrój wnętrz mieszkalnych urządzonych w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Bogata gama kolorystyczna pozwala przekładać pomysły na rzeczywistość, nadając każdemu pomieszczeniu indywidualny charakter, pełen uroku i elegancji.

MARMO ANTICO

   Minimalizm trawertynu, do którego nawiązuje MARMO ANTICO, podkreśla wolumetrię budynków, szczególnie nisz i kolumn tworząc oryginalne, eleganckie detale. Porowaty i prążkowany wygląd wyróżniający tę naturalną powłokę wapienną nadaje powierzchniom zewnętrznym surową a jednocześnie niezwykle elegancką monumentalność obrobionego kamienia natomiast we wnętrzach tworzy wrażenie harmonii estetycznej i funkcjonalnej solidności. Mineralna powłoka ścienna charakteryzująca się wysoką oddychalnością, umożliwiająca uzyskanie wykończenia o porowatym i prążkowanym wyglądzie.

MARMORINO CLASSICO

   Uszlachetnia wnętrza, tworząc w nich klimat minionych epok. Na zewnątrz tworzy piękną powłokę przypominającą kamienne mury historycznych budowli i nadaje wykończenie bardzo podobne do tynków charakterystycznych dla tradycyjnej zabudowy mieszkalnej Wenecji. Delikatne pastelowe odcienie są szczególnie odpowiednie do celów renowacji budynków o dużej wartości historyczno-artystycznej. Mineralna powłoka ścienna charakteryzująca się wysoką oddychalnością,umożliwiająca uzyskanie wykończenia o gładkim i zwartym wyglądzie.

MY ART

   Wyszukane wykończenie pozwalające tworzyć szeroką gamę spersonalizowanych efektów dekoracyjnych, wyróżniających się niezwykłymi mikrokryształkami, które przyciągają wzrok połyskując na powierzchni. Opalizująca faktura, szczególnie pasująca do wnętrz o oszczędnym, nowoczesnym wzornictwie, tworzy sugestywne, wielobarwne odcienie, które zmieniają się w zależności od kąta padania światła. MY_ART oferuje nieskończoną liczbę rozwiązań estetycznych, które zależą od wybranego produktu podkładowego i od wybranych kolorów - poprzez te elementy wyraża się cała wena twórcza dekoratora.

PATINA

   Syntetyczny wosk dekoracyjny na bazie wody do zastosowań wewnętrznych przeznaczony do mineralnych wykończeni dekoracyjnych na bazie wapna Wosk dekoracyjny, łatwy do nałożenia i szybko schnący, zalecany do stosowania na wykończeniach dekoracyjnych na bazie wapiennej, umożliwia uzyskanie powierzchni o wysokim stopniu połysku i lekkiej powierzchniowej hydrofobowości. Wosk w wersji bezbarwnej nadaje ścianom elegancki połysk, natomiast woski metaliczne wzbogacają wykończenie o efektowne perłowe refleksy. PATINA oferuje dekoratorowi możliwość eksperymentowania z nowymi efektami i wykończeniami, aby mógł on być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w zakresie dekoracji wnętrz.

PERLACEO

   Wyrafinowany styl wyróżniający się niezwykłymi efektami kolorystycznymi, gdzie symfonie barw i perłowe odcienie zmieniają się w zależności od kąta padania światła. PERLACEO jest wyszukaną, a przy tym łatwą do wykonania dekoracją, idealną dla nadania nowego, indywidualnego charakteru pomieszczeniom urządzonym w nowoczesnym stylu.

RILIEVO

   Umożliwia tworzenie dekoracji o wyraźnej fakturze gdzie nieregularne, postarzane płaskorzeźby wprowadzają dynamizm i nadają indywidualny charakter nowoczesnym wnętrzom. Materiał staje się „głównym bohaterem” wnętrz, kształtuje je i otula, a dzięki niezliczonym kombinacjom produktów dekoracyjnych tworzy wyjątkowe powierzchnie i ekskluzywne aranżacje.

ROXIDAN

    ROXIDAN modeluje ściany i pokrywa je metaliczną patyną o wyglądzie rdzewienia, przypominającą metalową blachę postarzoną w wyniku działania czynników atmosferycznych. Powierzchnie uzyskują żywy, materialny wygląd żelaza z efektem „corten”, wyróżniającego się oryginalnymi odcieniami kolorystycznymi i przyjemnymi w dotyku nieregularnościami powierzchni. Różnorodne techniki nakładania oraz nieskończone kombinacje kolorów podkładu i wykończenia pozwalają zrealizować każdy pomysł dekoracyjny, kreując współczesne wnętrza o niepowtarzalnym stylu.

STUCCO VENEZIANO

   Elegancka powłoka ścienna, umożliwiająca tworzenie wyrafinowanych wnętrz inspirowanych atmosferą dawnych pałaców weneckiej arystokracji. Bardzo bogata gama kolorystyczna od delikatnych pastelowych tonacji po żywe, zmysłowe barwy, oferuje dynamiczne rozwiązania dla każdego rodzaju wnętrz, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. STUCCO VENEZIANO jest produktem dekoracyjnym w ponadczasowym stylu, którego zastosowanie daje za każdym razem inny rezultat końcowy, ponieważ uzyskane odcienie i efekty zależą od kreatywności dekoratora.

VELATURE

   Miękkie odcienie kolorystyczne upiększają fasady, odtwarzając historyczny urok zabytkowych rezydencji, a zastosowane we wnętrzach nadają im ciepło dzięki efektom kolorystycznym przypominającym antyczne tynki. Bogata gama kolorów i szeroki wybór łatwych sposobów dekoracji umożliwia łączenie motywów z przeszłości ze współczesnymi inspiracjami, co pozwala uzyskać wyjątkowo wyszukany rezultat końcowy.

 

All Rights Reserved © 2016 - Sklep z farbami z Lublina: www.farbylublin.pl

Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl